www.severodonetsk.osp-ua.info

Москаль попросив ООН відкрити офіс в Сєверодонецьку
18.12.2014

Голова Луганської ОДА Геннадій Москаль попросив ООН пришвидшити відкриття офісу в Сєверодонецьку, де на даний момент продовжує роботу Луганська облдержадміністрація.

Про це йшлося на зустрічі у середу, інформує прес-служба Луганської ОДА.

За словами Москаля, є безліч нагальних питань, які потребують щоденного опрацювання.

Радник ООН з питань відновлення інфраструктури Слободан Тадік відзначив, що ООН розуміє, яку ношу на себе взяла обласна адміністрація. Від додав, що у зв’язку з тим, що ситуація і потреби області змінилися, потрібно внести деякі зміни і до програми допомоги від ООН.

В свою чергу Москаль зазначив: "ми запропонували нашому уряду прийняти постанову, згідно з якою передбачалося б відшкодування збитків за зруйноване житло на території області. Але багато хто говорить про виплати тільки після закінчення АТО", - сказав Москаль.

"Я не гадалка Ванга, і тому не можу передбачити, коли закінчиться АТО, а людям нема де жити вже сьогодні. Деякі кроки у цьому напрямку зробила Адміністрація президента, коли звернулася до обласних адміністрації з проханням допомогти регіону. Я прошу вас, якщо у вас є такі повноваження і програми, допомогти нам", – додав він.

У результаті зустрічі були досягнуті домовленості щодо розробки напрямів, за якими ООН надасть допомогу, зазначили в ОДА.


УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua